m&m VW T2b ELLA

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Pagal nuotraukas kiek matosi, tai dugno būklė išties gera.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

m&m wrote:
donciuz wrote:vartykle galetu tureti koki tai nors fiksavima.
yra po du varžtus abiejuose galuose, tik neesu tikras, ar to pakanka. Sudetingo fiksavimo daryti nenorėjau, paprasto dar nesugalvojau... gal būtų kokių idėjų?
Prie skersiniu privirink pusapvales metalo plokstes gabala ir prigreziok skyliu kas tarkim 30 laipsniu. O prie statinio privirink vamzdeli i kuri detusi kaistis arba tiesiog pragrezk skyle.

Siaip is vaizdo tai man nelabai patikimai visa konstrukcija atrodo. Vien del to kad yra galimybe reguliuoti kaip suprantu. Kas jei tie reguliavimo varztai atsiverztu? Ar ten prigreziota skyliu ir viskas viskas fiksuojasi kas kazkoki zinksni?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

del fiksavimo galima panaudot nereikalingus stabdziu diskus ir suportukus tik jau gaunasi biski sudetingesne konstrukcija.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Žvilgtelėjau internete, vartytuvų pasvirimo fiksavimas dažnai sutinkamas štai tokios konstrukcijos:
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

donciuz wrote: Prie skersiniu privirink pusapvales metalo plokstes gabala ir prigreziok skyliu kas tarkim 30 laipsniu. O prie statinio privirink vamzdeli i kuri detusi kaistis arba tiesiog pragrezk skyle.

Siaip is vaizdo tai man nelabai patikimai visa konstrukcija atrodo. Vien del to kad yra galimybe reguliuoti kaip suprantu. Kas jei tie reguliavimo varztai atsiverztu? Ar ten prigreziota skyliu ir viskas viskas fiksuojasi kas kazkoki zinksni?
o ko tiem varžtams atsisukti, juk ten nėra vibracijos? skylės yra tik vertikalioje atramoje, kur reguliuojasi aukštis, šoninės tik varžtais prisuktos.

dėl pasukimo kampo - pirminis planas buvo pasukti 90 laipsnių kampu ir pakišus kokias padangas užfiksuoti, kad neatsisuktų atgal. Bet praktika parodė, kad ir nurengtas autobuso dugnas sveria nemažai ir dviese (na faktiškai vienas, nes antras pagelbininkas buvo žmona :lol: ) nepavyko pasukti, nors tikėjausi kažko tokio http://www.youtube.com/watch?v=PsoRfJjfn0o
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Vibracija vibracijom bet man nuomone taip yra nepatikima. As atrades tinkama pozicija mazu maziausiai siek tiek igrwzciau grazteliu kad priverzimo varztas galetu isikabinti.
O kad labai sunku pasukti tai dar nera pagautas mases centras. Itvirtinti kad nesivartytu visgi reiks nes darbuojantis reikes stabilumo.
Tokie mano pamastymai...
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Jonas.M
Posts: 11
Joined: 2009 Nov 16 Mon, 16:19
Location: Kaunas
Contact:

Post by Jonas.M »

Kaip fiksuojanti elementa gali naudodi stabdziu diska. Pragrezi suporte skyle, idedi varsta. Galesi be problemu fiksuoti pasukimo kampa. Aisku galimi ir paprastesni budai.
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

stabdžių disko su supportu po ranka neturiu, tai reikės kažka žiūrėti papraščiau.

ačiū donciuz už masės centrą, pats nesusiprotėjau :roll: , dabar jau pats viena ranka galiu sukinėti :!:
del patikimumo - prisukti varžtai patys pasidaro nedideles duobeles, bet aš pats visada už dvigubą ar trigubą apsidraudimą, tai galvoju papildomai pragręžti skyles ir užfiksuoti kaiščiais.
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

Sauliusmr wrote:Pagal nuotraukas kiek matosi, tai dugno būklė išties gera.
aiškiau bus, kai pradėsiu gramdyti ir šlifuoti, bet priekinio tilto būklė maloniai nustebino

Image
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

m&m wrote:kol aš žaidžiu su vartykle

Image
o gal užtektų tik tokių pasukimo tvirtinimų http://youtu.be/6qfxB4rFjiw?t=13s ?
Post Reply