Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Šiaip tekintojai turi jos. Nes tenka jiems su ja dirbti.
Šiaip Šlife ar Chonas dabar jis vadinasi ten gali ištekinti iš tokios medžiagos, jei apsiims. Atskirai pteroplasto galima pirkti Heliopolyje, tik labai brangus jis.

1. Galima bandyti įdėti vertikalius guolius (reiktų pažaisti su pritaikymu), esu matęs taip Airkewld daro, tada galima standžiai surinkti važiuoklę, nes pteroplastas jaučiu vis tiek išsinešios po kiek laiko.

2. Matosi guoliukai maži.

3. Tarp šaibų matyti kažkoks smulkus guolis, tik tiek kad jis atviras blogai...

4. Čia su pteroplastu (man patinka kad torsioną išmetą ir kiaurai pragrežę perveria strypą, kažkaip taip patikiau atrodo, nei įsuktas truputį varžtelis originaliai).
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

dzo_marija wrote:Čia su pteroplastu (man patinka kad torsioną išmetą ir kiaurai pragrežę perveria strypą, kažkaip taip patikiau atrodo, nei įsuktas truputį varžtelis originaliai):

Image
Na reikes pamastit, o del to kad originaliai laikis, irodo laikas. Man kazkaip nesaugiai atrodo ta spilka ant kurios tvirtinasi apacioi amortizatorius. Jei ji luz, tavo vabalas pakibs ant sarniru o mano nukris ant zemes :shock: Tas pats bus jei sprogs amortikas/pagalve. O kaip zinia anksciau ar veliau tai vistiek atsitiks. Pasekmes nuotraukoi.....
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Man rodos čia žmogelis važinėjosi super paguldęs vabalą, vieną kartą nubrūžinus taip nenudroši manau tilto.
Man susprogus amortikam laikys važiuoklę šarnyrai ir varžtai viduriniai torsionų kurie neišsukti pas mane. Pirmoj eilėj drožtųsi stabilizatorius bet kokiu atveju.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Deja mano vabaliukas stabilizatoriaus neturi :(
Uzbegius ivikiams uz akiu, noriu paklaust apie pompa. Tesiuog sugedo mano el pompa is maximos uz 20lt :lol: Pajeskojau ir radau tiki varianta: http://www.nerijausirankiai.lt/?115,12v-kompresorius Pamaniau gal tokios uztektu ir air ride? nemanau kad amerikonai siulo kaska sustresnio......
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Tokios pompos užteks, bet neilgam. Ypač jei naudosi su resyveriu, nes į jį reiks daugiau spausti oro nei į amortizatorius.
Šios pompos geros kad turi du stumuoklius, bet jų kokybė prasta, išsimala stumuokliai ir ji nustoja spausti tiek kiek spaudė kol buvo nauja.
Aurimka
Posts: 120
Joined: 2013 Aug 05 Mon, 20:55
Location: Lentvaris

Post by Aurimka »

naudojuos kompresoriumi Tmax. visureigiui nuleidziu ir pripuciu oro bekelei. Jai domina duosiu kontaktus pas ka nupirkti. rimtas daiktas dirba be priekaistu jau 4 metai.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Kalba eina apie si aparata?: http://t-max.lt/products/showproduct?al ... 8016601-83
gaila kainos nera.
Radau manau rimtesnius kompresorius (sprendziant is kainos) bet ji biski kandziojasi :lol:
http://www.more4x4.lt/kompresoriai-info/308.html
http://alca.lt/index.php?route=product/ ... uct_id=101
Tik ar reikia tokiu? Kiek ten pusiu i ta pakaba? Masina gi ne kasdienine. Tesiog noretusi kad ne pusdieni burzgetu o greit pripustu ir atsijungtu. Triuksmo vabale ir taip pakanka :lol:
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Tmax visai solidžiais atrodo, išbandyk pasidalinsi patirtimi (kaina normali)...
Plius su oro filtru.

O tie 2 cilindrų pigesni tai garantiją duodu kad nelaikys jei su resyveriu naudosi, išbandyta ;)
Variklis sukasi o stūmokliai nebe :) viskas išsimalė, per didelis jam krūvis.
Aurimka
Posts: 120
Joined: 2013 Aug 05 Mon, 20:55
Location: Lentvaris

Post by Aurimka »

Taip toks.Siulau ta ka zinau o apie is lenku atveztus ir parduodamus nzn ir zinot nenoriu
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

O kiek jis kainuoja? Parasiau laiska pardavejui, nieko neatrase :( Vistiek neaisku ar pajegs jis pripust i resiveri 8-10 atmosferu. Kad rata pripus tai faktas. Bet jei jo kaina apie 500lt tai kaip paprastai pompai brangoka :(
Post Reply