Naujokas tarp Lietuvos vabalų

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Naujokas tarp Lietuvos vabalų

Post by Sega »

Sveiki forumieciai.
Prisijungiu prie jusu forumo,nes uztikus idomu egzemplioriu ,isigyjau ji- VW Këfer 1975 cabrio, 1.6 mechanika.
Nuo vaikystes megau tik automobilius ir dabar galima sakyti,tai hobis.Siaip esu Mercedes entuziastas,po bekeles maudausi su Toyota... man patinka ne kasdieniai auto,todel isigyjau sita "tarakona" :)
Kiek domejausi,vabaliukscio restauravimas nera labai problematiskas (daliu ir kainos atzvilgiu) .Tai va,jis kieme pas mane ir jau per pora dienu isardziau beveik viska.Kebulo stovis gan geras,dugna reikia visa keisti su vaziuokle....na kaip bebutu,darysim viska nauja.
Tai va,visi patarimai ir pamokymai apie restauracija man butu tik i nauda :)
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 920
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Sveikas,

Džiugu, matyti daug entuziazmo turintį žmogų, linkiu sėkmės darbuose! Modelis tikrai įdomus, jei tai originalus kabrioletas. Ar tik tai nebus šis vabaliukas? :)
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Post by Sega »

Taip taip :) tai jis.pilnas vokiskas originalas tik aptiktas Airijoj ,daug minciu sukosi ,gal neverta buvo,todel dar negrizusiam imeciau ant pardavimo,galvojau kapeika uzdirbsiu :D ,bet kai pasiemiau nuo tralo...tiesiai i kiema ir ardyti ir narsyti kas kur ka prekiauja restauracijai :) bus uzsiemimo iki vasaros pakatuskiu ....
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Post by Sega »

Siaip UK ir Airijoj megsta oldtimerius,bet daug ju ir apleistu,o ypac rudim :) ,bet man patiko,kad jo istorija visa issaugota nuo pat atvykimo i kitos puses eismo sali ,tai buvo 1990 metais. Per tuos metus dregme savo padare,bet kilometrazas tikras,bent pagal tech apziuras nuo pat 90 metu.
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Post by Sega »

parduodamas projektelis susikloscius salygoms......
isardytas,galima pradeti darbus
yra nupirktos naujos skardos reikiamoms vietoms pakeisti....
apziureti galima Klaipedoje,pas mane kieme
kaina 3850 eur
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Post by Sega »

tel 868620077
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Post by Sega »

kaina 2500 eur
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Post by Sega »

foto
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Post by Sega »

foto
Sega
Posts: 16
Joined: 2013 Oct 06 Sun, 6:20
Location: klaipeda

Post by Sega »

foto
Post Reply