Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: Molėtai-Vilnius-Molėtai

Post by Darkinas »

Dima wrote:Tiesa nepaminejau:
Paklause ko toks zemas, bijojo kad pakibs ant stabziu tikrinimo stendo. Beveik taip ir atsitiko, atsigule ant balkio :lol: Bet viskas praejo gerai :wink:
Jei kam idomu, buvau Regitroi Naujojoi Vilnioi.
Na va, o mano Vabaliukas praeitą sestadienį praėjo TA be didesnių problemų. Galvojau CO bus per didelis, bet apsidrausdamas korba matyt net per daug prisukau. Manau Dima iš antro karto praeisi.
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Siandien susiruosiau vaziuot i technikine. Jungiu svesas ir "klac" sudega saugiklis. Prasikrapsciau puse dienos, sudeginau dar koki 20 saugikliu, isardziau visus zibintus ir nekaip negalejau rast kame beda. Visai neticia uzmaciau kad pliusine prekiniu gabaritu fiske lieciasi su zibinto tvirtinimu ir trumpina. Taip atsitiko todel kad reguliavau zibintu auksti. Tai va kaip buna. Gal kam si informacija pravers ateiti. Rytoi nedarbo diena, bandisiu penktadieni vaziuot.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Nors technikines kolkas neturiu, uztat pristatau jums nauja mano kurini 8)
Maciau tokius erelius ant vabaliuku per suvaziavimus, tad nebusiu individualus. Taciau maniskis greiciausiai bus didesnis is visu :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Pats "moestro" prie darbo :lol: Deja kolkas nenufotkinau galutinio rezultato, butinai idesiu veliau.
p.s. Prireike daug kantribes iskirpt ji zirklutem :wink:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Kaskaip nedaug komentaru sulauke mano darbelis. Cia tipo is serijos "Oh My God, ka cia tas durnelis pripaise!?" Ar kaskoks kitas variantas? :lol:
Rezultatas apacioj....
milashius
Posts: 109
Joined: 2012 Nov 04 Sun, 21:51

Post by milashius »

Jėga. D
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

na nors vienas komentara istraukiau is jusu :twisted:
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Jei Dima į Lietuvos Vabalų klubą dar neįstojo, rodos reikėtų jam pasiūlyti įmantresnius klubus :)

Der Kleiner Panzers Volkswagen Club >> www.dkpcarclub.com
Blitzkrieg Racing >> www.blitzkriegracing.com
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Tai kad labai jau blizgus ten visi vabaliukai, manes net arti neprileistu. Greiciausiai taip ir liksiu vienisu keliu riteriu :lol:
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

puikiai atrodo :!: lekalio tikiuosi neismetei, gal man kada ant busiko uzpurksi ? :wink:
Post Reply