T3 spidometro trosas

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

T3 spidometro trosas

Post by zaparozec »

gal kas arde vw t3 spidometro trosa ieinanti i rata? negaliu suprast kaip nusiema spidometro trosas ieinantis i rata reikia gal visa stabziu diska su supartu nusijimt ?
Edvinas
Posts: 141
Joined: 2012 Nov 26 Mon, 17:50
Location: Kaunas

Post by Edvinas »

iš išorės rato kur yra dangtelis guolio tai į jį isikiša kvadratinis troso galas. jį atlaisvinus išimsi trosą.
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Nieko nuiminėti nereikia. Tiesiog išsitraukia nuėmus fiksatoriuką nuo dangtelio iš priekio.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

aciu labai pagelbejot =] isiemeu sekmingai !!!
pranasb
Posts: 9
Joined: 2012 May 15 Tue, 7:50
Location: Vilnius

Post by pranasb »

Sveiki, gal kas neseniai pirkote vw t3 spidometro trosą? Kur jų yra pirkt? autoaibė ir tanagra neturi.
VW Caravelle 90'
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

http://allegro.pl/vw-transporter-t2-t3- ... 66531.html
Jei sugalvosi, galiu užsakyti ir parvežti.
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

aleksoto turguje kaune pirkau.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
pranasb
Posts: 9
Joined: 2012 May 15 Tue, 7:50
Location: Vilnius

Post by pranasb »

Dėkui už info, vakar nusipirkau, radau Intercars. O gal žinot kokį gražesnį būdą kaip pravesti tą trosą kad ilgiau laikytų, nes dabar jis išėjęs iš rato eina tarp stabilizatoriaus ir traukės, tada daro kampą ir palei vidinę balkio pusę eina į priekį, tada dar vienas kampas aukštyn. Jau antras trosas atlaiko tik 10000-15000km. Ar tai normalu? Ar čia trosų kokybė tokia nekokia?
Pabandysiu išlupt seną iš šarvo pažiūrėt ties kuria vieta trūksta.
VW Caravelle 90'
Tomas4x4
Posts: 6
Joined: 2007 Oct 20 Sat, 17:03

Post by Tomas4x4 »

Nezinau ar cia normalu, tik man kyla klausimas ar cia pas visus taip ar tik pas mane kad greicio rodykle sokineja ir tolygiai nerodo greicio? Rate trosas stovi gerai nes kai nupirkau ant dangtelio radau troso galiuka prikabinta su kempu. Tai sakau gal skydelyje kokia problema, bet ten irgi viskas stovi savo vietoj. Kas dar gali buti neisivaizduoju, bet tas dalykas erzina ir skleidzia pasalini garsa.
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Problema tikrai skydelyje. Pas mane irgi taip buvo ir buna kiekviena karta atjungiant ir vel prijungiant skydeli. Esme yra gerai uzmauti ir uzfiksuoti trosa. Man jei rodykle vibruoja pakanka pasukti troso sarva (fiksatoriu) 90 laipsniu kampu. Kiti girdejau uzkisa kazka ar pritraukia dirzeliu.

p.s. turginis trosas jau laiko virs 15kkm
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Post Reply