Įdomios nuotraukos

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
Post Reply
DeividasM
Posts: 36
Joined: 2013 Feb 07 Thu, 14:10

Post by DeividasM »

Sveiki kolegos !
Uzmatytas siandien autobuselis, taip suzavejo kad net sustojau pakalbint seimininka senuka :) viska jis man ispasakojo apie ji, kalbejomes koki pusvalandi uzsivede, sake pamazu pradeda galvot perleist i jaunesnes rankas. Pirmas klausimas mane kamuojantis: kas cia per komplektacija? (nes savininkas teige kad cia "Volkswagen kemperis" ) :D is toliau pasirode Westfalia, bet priejus arciau paaiskejo, kad tik panasu i tai, stogas atsikelia taip pat kaip Westfalios, taciau jo forma pati kiek skirias, salonas irgi tik panasus, ant galinio dangcio uzrasai "Bus D" ir "Transporter D" ... Galbut kazkas zinote kas cia per egzempliorius ? :D Prisegu keleta foto :
Salonas, panasu, kad autobuselis stipriai tarnauja seimininkui :D

Pabaigai: klausimas - zinoma - kiek gali buti toks autobuselis vertas ? :D
(nenufotkinau is kitos puses, bet kitoj pusej langelis soninis su vadinamom "fortkem" tas toks klasikinis labai, autonominis sildymas dujinis, 1.9 varikliukas, originalus dviraciu/bagazo laikiklis gale, spec stogo bagazine ... )
DeividasM
Posts: 36
Joined: 2013 Feb 07 Thu, 14:10

Post by DeividasM »

As itariu ne cia biski galbut parasiau, labai atsiprasau tuo atveju
TT
Posts: 64
Joined: 2012 Aug 04 Sat, 11:02

Post by TT »

Vertas tiek, kiek pasiryžęs mokėti už jį potencialus pirkėjas. Jeigu tau tinka bet koks T3 kemperis, tai šis neblogas variantas. Man vienas iš kriterijų- variklis turi atitikti įrašą techniniame pase (kuro rūšis ir darbinis tūris), nes kasmet keliant reikalavimus T.A. ateis diena gražinti į vietą originalią "širdį".
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Diskusija manau visai ne vietoje. Sakai varikis 1.9 tai gal originalus benzininis? Konversija tai panasi vos ne i savos gamybos. Man asmeniskai tai baisiai padaryta. Nors del stogo tai sakyciau lyg panasus i Reimo. Kitakart paieskok kur gale ar sone atlieto uzraso. Vertas tai net nezinau kaip pasakyt, realiai tai pagal susidevejimo lygi reik ziuret.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
DeividasM
Posts: 36
Joined: 2013 Feb 07 Thu, 14:10

Post by DeividasM »

donciuz wrote:Diskusija manau visai ne vietoje. Sakai varikis 1.9 tai gal originalus benzininis? Konversija tai panasi vos ne i savos gamybos. Man asmeniskai tai baisiai padaryta. Nors del stogo tai sakyciau lyg panasus i Reimo. Kitakart paieskok kur gale ar sone atlieto uzraso. Vertas tai net nezinau kaip pasakyt, realiai tai pagal susidevejimo lygi reik ziuret.
Ejau ratais bet vat ant to stogo taip nieko ir neradau, ten kazkoks lipdukas yra bet taip nusitrynes kad neina suprast kas ten ant jo parasyta isvis, 1.9 variklis dyelinis idetas, pasakojo jis man ka keites ant jo, ten tam bardake daug dezuciu buvo nauju daliu, zodziu matosi kad i technine bukle tikrai negailejes senukas, bet i estetine ... deja ... :D visas autobuselis perdazytas nemoksu, visi grioveliai uzlyginti, is po siuliu matyt tuoj prades lysti rudys ... zodziu reiketu pilno kebulo remonto tikrai jam, neaisku kas ten dar po tais daais slepiasi ... Senukas kaina pasake 2000 euru :)
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Kas siūlės užlygintos yra labai blogai. Nelabai vertas tiek. Ne westfalia, privalumų mažai. Variklis neorginalus. kaina jų kyla su laiku, bet manau nevertas 2000Eu

Gal kas iš moderatorių perkeltų šitą diskusiją kur jai vieta?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
DeividasM
Posts: 36
Joined: 2013 Feb 07 Thu, 14:10

Post by DeividasM »

donciuz wrote:Kas siūlės užlygintos yra labai blogai. Nelabai vertas tiek. Ne westfalia, privalumų mažai. Variklis neorginalus. kaina jų kyla su laiku, bet manau nevertas 2000Eu

Gal kas iš moderatorių perkeltų šitą diskusiją kur jai vieta?
Na as irgi taip pradedu manyt... O tarkim jei jis butu Reimo neisdraskytas, tai lyginant su westfalia, vistiek butu nebetas ? Aplamai, apie kokius privalumus kalbi ? :)
Waldas
Posts: 555
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

1964-tųjų reklama, TI autobusėlis pasižymėjo nemažu ūgiu, jo aukštis 1.94 metro. Šiam bruožui paryškinti atsirado ir reklama:

Stovėjimo aikštelėje jūs niekada jo nepamesite.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Pasaulio rekordų saraše minima, kad į seną Vabalą pavyko sukimšti 25 žmones, o į antrą autobusėlį 34 žmones.
60-tieji, kažkur Amerikoje. Įdomu, kiek žmonių tilpo į šį Sambos autobusėlį :)
Post Reply