Pauliaus T3 Westfalia

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

kainu neisivaizduoju, nenoriu garsiai apie tai kalbeti, nes galiu izeisti zmones, ypac kubila :oops:
VW T3 westfalia
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

nu manau atsiversk ebay suprasi veidrodziu kainas :)
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

nerandu ebay
VW T3 westfalia
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

bent jau viena varianta radau ir tas ne is brangiausiuju kuriuos esu mates vnt 130 svaru tai pora gaunasi virs 1000 ltl
http://www.ebay.co.uk/VW-Vanagon-Power-Mirror-right-side-black-86-91/
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

sitas variantas USA. radau ir as DE tik kaina dar didesne. bet aciu. uz tiek pinigu tikrai nereikia
VW T3 westfalia
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

As uz savo mokejau berods £200. O gal £280, nebepamenu... Bet laidus ir jungikli gavau priedo. Pajungimas nesudetingas. Jungikliui apmusimuose yra paruosta skyle, tereikia ispjauti dermantina.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

zodziu... paskutines naujienos ir geros ir blogos. pradzioj nuo blogu. dazytojai antikorozine ispurske autobuselio vidines ertmes, ir kad nevarvetu viskas dirbtuvese, isvare dziuti laukan. ko pasekoj kandys pavoge pravodke. truputi esu sunervintas.

dabar geri dalykai, motoras pakeliui i autobuseli. kadangi motoras keliamas is audi 80 b4, meistrelis bandys ji sudeti su originaliu karteriu ir kolektoriais. motoras audi stovi pasvires. tad anot jo su tepalo paemimu neturetu buti problemu. bet kiek suprantu turbina nusileis labai zemai. pradinis bandymas toks. kaip cia viskas bus - klausimas. uzsakytas naujas velenas greiciu dezei, desim 3 golfo smagratis, sankabos komplektas.
VW T3 westfalia
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

nu nzn nzn su tuo originaliu karteriu manau prisidarys problemu
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

taip pat jei des su originaliais kolektoriais tai gerai nes turbina stoves auksciau nei su 1.6 kolektorium bet norint ideti su tdi kolektoriais reikia is naujo gaminti motoro ausi nes originali eis tiesiai per turbina :D
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

na nzn. sunku man kazka pasakyti kai esi nuo masinos per 2000 km :) originaliai audi variklis stovi pasvires. bus matyt su karteriu. bet kokiu atveju laikyk dalis kuri laika man :D, beja gal laidynas pas tave sveikas likes? bet kiek pamenu tu keitei pas vave kazka

audi tdi 1z
VW T3 westfalia
Post Reply