Pauliaus T3 Westfalia

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Nepatinka man nei šaibos nei perėjimai. Galinės smeigės ir taip yra per trumpos daugeliui lietu ratų nenaudojant jokių šaibų. Pas mane vos varganus keturis apsisukimus teprisuku borbetus. Užtai keisiu ilgesnėmis, jau nupirkta.
O ir be BBS ar Borbet yra gražių labai ratų busams. O tie RH man išvis baisūs. Bet čia tik mano skonis.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

kazkaip apie pavasari su darbu pabaiga net nesvajoju. duok die iki vasaros viska pabaigtu.

RH visai graziai ziuris.
bbs rs kad ir kopija mielai ciupciau
VW T3 westfalia
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Mano buvo R16 J8 ET33 ( cia tie mersiniai lorinser ). Tai prieki dare 8 mm rastavke, kad neliestu amortiko. Su rastavke buvo gal pora mm tarpukas. O gale su 18 mm rastavke jau bruzinosi i duris ratlankio krasciukas. Viduje sociai vietos buvo, bet nebuvo kitaip kaip daryti, nes ratlankiams reikejo ilgu varztu, tad pirma suko rastavke, o tada ratas jau prie rastavkes ilgais varztais. Smeigiu ilginti kazkaip nesugalvojo.
Is viso to akivaizdu, kad tau prieky tikrai reikes rastavkes, o su galu klausimas. Man ir tie RH patinka, bet savo busikui siai vasarai vis dar ieskau kazko labiau oldschool. Jau turiu viena ideja ir jei gausis pasirodysiu.
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

kur darei rastavkes? kiek kainavo?
VW T3 westfalia
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Kaina priklausys nuo to kokia medžiaga pasirinksi.
Aliumas bus brangiau.
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

klausimas del aliumo. jei kalbam apie rastavke kuri pirma sukasi prie bugno, o i ja jau verziasi ratati, tai klausimas ar aliumas laikys.

naudojat kas nors tokias? :D
VW T3 westfalia
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Kur darytos ir kiek kainavo rastafkes nepasakysiu, nes ne as dariau. Galiu pasakyti kur Kaune daro. 865260443 ju tel.
Aliumines padaro su metalinem ivorem ir viskas ok ;)
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

aciu ShpokaZ
VW T3 westfalia
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

nauja tema :) soniniai veidrodeliai. pas mane kairysis perdarytas ankstesniojo savininko taip, kad pats veidrodelis prie kojeles privirintas horizontaliai. todel noriu pakeisti ji, o tuo paciu ir kairiji. abu silpnai fiksuojasi, matomai issideveje. noreciau rasti elektrinius, bet velgi papildomas pajungimas, knopkes, dureliu apmusimai, laidynas ir t.t. ko as neturiu.

taigi klausimas pirmas - gal kas turit elektrinius veidrodzius? nerasiu, pirksiu paprastus :)

beja - slankiojanciu duru rankena nupirkta ebay, keliauja i LT
VW T3 westfalia
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

pas kubila klausk yra multivanas su el veidrodziais gal parduos. bet manau isivaizduoji ju kaina nes nesimeto ant kiekvieno kampo :)
Post Reply