Parduodu plastikinius bakelius - kuro kanistrus, 35l - 10lt

Dalys, modeliai ir simboliai, bei atliekami remonto ir restauracijos darbai
Post Reply
User avatar
tonislovas
Posts: 7
Joined: 2011 Dec 03 Sat, 11:52
Location: Kaunas, Lithuania
Contact:

Parduodu plastikinius bakelius - kuro kanistrus, 35l - 10lt

Post by tonislovas »

Parduodami plastikiniai bakeliai.

- Sužymėta talpa 30l
- Maksimali talpa 35l
- Spalva balta, mėlyna, pilka arba melsva
- Išplauti, gali būti kiek purvini išorėje, tačiau vidus nepriekaištingai švarus
- Bakeliuose buvo maistinė pieno rūgštis, taigi jie tinka tiek kurui - benzinui, dyzeliui, tiek vandeniui ar kitiems produktams
- Sandarūs
- Vieneto kaina 10lt

Kanistrai yra sandėlyje, taigi norint jų įsigyti prašau pranešti telefonu iš anksto.

Kaunas, Aleksotas. Adresas nuotraukose.

Kontaktai:
1. Adresu
2. Email: tinkloiranga@gmail.com
3. 862406106

Paieškos raktiniai žodžiai:

bakas, bakelis, talpa, talpykla, kanistrai, kanistras, tara, talpa
kanistra, bakeliai, plastiko, kanistro, bakeli, baka.


Image

Image

Image

Image

Image
Vabaliux
Posts: 48
Joined: 2011 Sep 15 Thu, 9:05
Location: Vilnius

Post by Vabaliux »

Gerb. Tonislovai, bet kaip tai susije su siuo forumu? Gal pradekim cia reklamuoti parduodamus baldus ir apatini trikotaza? Verslumas yra sveikintinas, bet tokiai reklamai yra pvz. Skelbiu.lt tikrai cia aš nepiktai, bet kazkaip ne i tema pasirode. Atsiprasau uz LT raidziu neturejima sivakar.
User avatar
tonislovas
Posts: 7
Joined: 2011 Dec 03 Sat, 11:52
Location: Kaunas, Lithuania
Contact:

Post by tonislovas »

Vabaliux wrote:Gerb. Tonislovai, bet kaip tai susije su siuo forumu? Gal pradekim cia reklamuoti parduodamus baldus ir apatini trikotaza? Verslumas yra sveikintinas, bet tokiai reklamai yra pvz. Skelbiu.lt tikrai cia aš nepiktai, bet kazkaip ne i tema pasirode. Atsiprasau uz LT raidziu neturejima sivakar.
Su jumis aš visiškai sutikčiau, jei tikrai dėčiau baldus ar apatini trikotažą. Kadangi parduodu VW aksesuarus, o čia, jei neklystu, yra VW beetle forumas, manau jie gali sudominti lankytojus. Neperšu savo prekių visose temose, įdėjau skelbimą skelbimų skiltyje. Na o kuro kanistrais manau jau visi naudojamės :)
Vabaliux
Posts: 48
Joined: 2011 Sep 15 Thu, 9:05
Location: Vilnius

Post by Vabaliux »

Tas tai taip:) bet vw masiniukuose tuomet gali buti pritaikomos ir pedkelnes vietoj dirzeliu:) cia tik siaip, vakaro pamastymai:)
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Vabaliux wrote:Gerb. Tonislovai, bet kaip tai susije su siuo forumu? Gal pradekim cia reklamuoti parduodamus baldus ir apatini trikotaza? Verslumas yra sveikintinas, bet tokiai reklamai yra pvz. Skelbiu.lt tikrai cia aš nepiktai, bet kazkaip ne i tema pasirode. Atsiprasau uz LT raidziu neturejima sivakar.
Vabaliux persiskaityk ,,Forumo taisyklės/Forumo techniniai klausmai,, ir suprasi forumo pažiūrį į komercinius skelbimus ir be reikalo nesigadinsi sau nervų dėl komercinių skelbimų pateikamų forume :roll: :roll: :roll:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

O aš mielai nupirkčiau tokių kanistrų, jei būtų Vilniuje, tai gal naudinga žmonėms iš Kauno ;]
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Vabaliux
Posts: 48
Joined: 2011 Sep 15 Thu, 9:05
Location: Vilnius

Post by Vabaliux »

Jūris wrote:Vabaliux persiskaityk ,,Forumo taisyklės/Forumo techniniai klausmai,, ir suprasi forumo pažiūrį į komercinius skelbimus ir be reikalo nesigadinsi sau nervų dėl komercinių skelbimų pateikamų forume :roll: :roll: :roll:
Sveiki, paskaiciau:) atsiprasau, issisokau:(
Post Reply