VW Vanagon T3 Westfalia California [donciuz]

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
artemas
Posts: 105
Joined: 2012 Jun 26 Tue, 14:03

Post by artemas »

Labai šauni jūsų kelionė.Žinoma gaila dėl tų vagysčių.Ačiū už papasakojimą,bus pamoka kitiems.Aš ,kaip tik planuoju pavasarį,po europa pakeliaut,aplankyt Italiją,Kroatiją.Ir aš buvau mėgėjas susikraut priekyje,pinigines,mobilkes,navi,fotikus.
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

Rumunijoj zmogus po nakvynes kemperyje, automobili rado pastatyta ant plytu. ir cia ne koks anekdotas. neesi apsaugotas nuo tokiu nemalonumu. o prancuzijoj daug romu tautybes, kuriu policija nebesugeba kontroliuoti. o siaip puiki kelione.
VW T3 westfalia
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Tai va kad keli niuansai - zmona mate vagi - blondinas buvo tikrai ne romu kilmes. Isorinis diskas deja taip pat buvo kuprineje. O ir pacios kuprines gaila nes turejo sentimentine verte - apkeliavus lygiai tiek pat saliu buvo kaip as. Nieko susipirksiu po biski viska. Tik va po svenciu nebedaug kapeiku liko. O dar ir pirmagimio laukiam tai ir buso tobulinimas apstos...
Tai va kas keliausit - bukit budrus!
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

Kiek vaziaves Prancuzijoje visada stengdavomes nakvoti kempinguose. jei kempingo nerasdavom, nakvodavom nuosaliuose parkinguose salia nacionaliniu keliu, toliau nuo miestu.
VW T3 westfalia
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

O nebuvo salta tokiu metu laiku nakvot busiuke?
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

Jei autonominis tvarkingas, kokios bedos. furistai taip menesiais gyvena kabinoj. siaip gyvenu salia e6 kelio, 100 km iki poliarinio rato. tai kemperiai siauren vaziuoja ziema vasara :-)
VW T3 westfalia
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

Nu jei autonomke yra tai suprantama tik vat ar ji yra pas Donciu.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Nėra pas mane. Vežėmės miegmaišius ir storus užsiklojimus. Stogo nekėlėm ir labai nesušalom. Nors už užuolaidėlių prišalo viskas. Autonominio reiktų, bet matyt negreit pasikartos žieminė kelionė, už tai tobulinsiu kitus galus...
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Bėdos po vieną nevaikšto...
Mažiausiai jau tris kart taisytas, tad nemanau kad pavyks kažką jau iš jo padaryti. Paieškomas sveikas...
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Kokiam tuneliui reikia? Panašu, kad žemam. Kažką turiu, bet nepamenu kokiam tuneliui.
Post Reply