Nėra traukos

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

o koks tepalo daviklis turi buti ar 0.15, 0.3 ar 0.45 , na jei apie daviklius, tai turiu dar klausima, stabdziu pompoje yra du dacikai nuo kuriu suveikia stopu lempos, ju koks turi buti? nes pas mane ilgokai stovejuseme vabale suveikia tik gerokai imynus, gal ir juos reiketu keisti ir ar tokius dalykus gauciau ww paprastoj parduotuveje ?
Vabalistas iki kaulų čiulpų
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Nežinau ar variklio karterio davikliai skirstomi dar į papildomus slėgius, bet jei tokie yra, tada gal būt tiktų 0,15.

Jei stabdžių lemputės užsidega sunkiai, tuomet pagrindiniame stabdžių cilindre būtina pakeisti ''varlytę''. Senoji jau neatsigaus, ten viskas sukepę, korodavę ir užsikimšę, o važinėti su nedegančiais stabdžiais labai pavojinga, pavakarį tikrai kas nors įvažiuos.
Man pavyko jungiklį gauti pirmoje pasitaikiusioje parduotuvėje, kainavo 20 litų. Pardavėjai turi katalogą ir ten greitai suranda visas detales. Tokie davikliai nesudėtingi ir yra standartiniai, jie tiko daugumai Volkswagenų, tame tarpe ir Golf'ui.
http://www.hoffmann-speedster.com/us/prod/BREMSE.asp

Tuo pačiu reikia pakeisti ir stabdžių skystį, nes jei senai keistas, senas skystis užkimš ir naują jungiklį, nes dažnai stabdžių vamzdeliuose plaukioja galybė korozinio abrazyvo ir kito dumblo.
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

Del daviklio variklio tepalui, sake Arunas gryzes namo pagal fakta paziures, o del stabdziu sistemos davikliu kurie suveikia nuo slegio paziuresiu, tik keliu kontaktu - dvieju ar triju, Arunas sake turi, tai bus viskas tvarkoj :)
Vabalistas iki kaulų čiulpų
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

Mano Vabalui atsirado ligelė. Esant šaltam varikliui spustelėjus akseleratorių noriai startuoja, o kai įšylą, staigiai užmynus variklis ima dusti, ir įsibėgėja tik pamažu. Gal kas turit kokių minčių :?:
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Čia karbiuratoriaus problema, reikėtų paieškoti knygoje. Tai turėtų būti visai nedidelė smulkmena, žmogus, kuris užsiima karbiuratoriais nesunkiai surastų problemėlę.
User avatar
iulius
Posts: 54
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 13:01
Location: Vilnius

Post by iulius »

vienareikšmiškai karbiuratorius - pas mane tas pats kol kas.. :?
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

Vis tik mano kolegos mintija, o ir aš pats manau, kad streikuoja vaakuminis degimo ankstintojas. Greičiausiai bus pavargusi žarnelė :idea:
User avatar
iulius
Posts: 54
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 13:01
Location: Vilnius

Post by iulius »

irgi variantas, sito netikrinau.. kazi kaip nustatyti jo gedima?
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

Manau, kad reiktų pradėti nuo žarnelės. Aš dar prie savojo nepriėjau
kisas
Posts: 7
Joined: 2008 Jun 04 Wed, 12:43

Post by kisas »

del slegio lemputes degimo gali buti kaltas karburatorius ta liga budavo ir su ziguliukais (sistema ta pati) jei tik blogai sureguliuotos tuscios eigos apsukos, lempute arba dega arba mirkcioja
Post Reply