Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Na ir zadeta vaziuokles nuotraukele. kolkas turiu tik sita. Mano "garaze" kaip matot visiska betvarke :D Vabalai megsta gamta, ka cia daugiau ir pridursi...
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Siandien bandziau uzdet vaziuokle ir supratau kad viska ivirinau netaip. nes remesi reguliavimo varztai. :cry: teks viska pjaut ir virint is naujo :cry: Visiskas provalas.....
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Jo, truputėlį pravalas, bet neliūdėk. Pjauk su bulgarke per vyrinimo siūlę ir po vieną detalę pervyrink.

Dabar įvirinai taip, kad vabalas dar aukščiau nei originalas turėtų stovėti...Šiaip tą kampą ištikro sunku pagauti, nes gali būti ne pakankamai žemai arba per aukštai, mano detalės va kaip įvyrintos.

http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic ... &start=310
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

kaskaip man nedaeina kodel taip gaunasi. pabandziau viska sudet ir paziuret kaip atrodis. Uzsukus varzta iki galo, vaziuokle stovi siek tiek zemiau uz originala. Dar nespejau patikrint, bet manau atsukant vaziuokle leisis. Kaip viskas ir ok. tik uzdetos vaziuokles nepareguliosi. Reikes nuiminet. Turiu vilti kad viska gerai padariau. tesiog jus zeminat tik siek tiek, todel virinat tokiu kampu. Mano tikslas pazemint iki negaliu. neklauskit kaip vazinesiu, to pats nezinau :? bet noriu kad butu labai zema. Nebent as kazko visgi nepagaunu. Dzo, koks aukstis gaunasi pas tave nuleidus iki galo? Itariu kad ratai atsigula ant sparnu krasto.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Noriu pasiekt mazdaug tokio efekto
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

dimos

Post by Rimas »

Tiek nuleides nelabai kur pavazinesi, daug kur klius dugnas. Melynam ovalui nepilnai nuleista, bet daug kur kliuva. Tau noris nuzemint maksimaliai, tik neuzmirsk, kad reikes issukt ir is asfaltuoto kelio.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Na gal siek tiek auksciau padarisiu :lol: Paziurejes nuotraukas pastebejau kad klidau. Iki galo uzsukes varzta jau atrodo kaip pas kitus pazeminus.
Mane suklaidino mano vabalo galas. Dabar toligiai nuo zemes stovi kiek galas tiek prekis. Tikriausiai gale jau spiruokles nuo senumo susispaude. Jei jos aplamai ten yra. Gal ten irgi kokie torsionai? :lol:
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

dimos

Post by Rimas »

Gale taip pat torsionai, jie persistato, galuose turi slicus. Istraukdamas ziurek kad issitrauktu is to pacio galo, nes jeigu viena perstatysi is isores, o kita is vidiniu slicu tai viena puse nuo kitos skirsis auksciu, nes slicai galuose skiriasi. Kaip ardosi galine vaziuokle pasiieskok forume, bus aiskiau
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Ispradziu reikia su prekiu issiaiskint. man atrodo pradedu suprast kame beda. ir kam reikalingas tas varztas apie kuri klausinejau anksciau.
su tuo maziuku isuki i ta specialia skilute torsionose, o jau su kitu tesiog i kita skile ir regulioji. Tikriausiai neaiskiai isaiskinau, begu pjaut ir ziuresim ar teisingai viska supratau :roll:
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

dimos

Post by Rimas »

Su mazu varztu suverzi torcionus,ten yra igrezta vieta,ir pasuki,jo turi nesimatyti
Post Reply