Kaip turi būti su salono pečiuku (T3)

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Kaip turi būti su salono pečiuku (T3)

Post by klaipedskas »

nu va si savaitgali vaziavau pailset i platelius ir susiduriau su siokia tokia problema. 1. vaziuojant vejelis nors ir isjungtas vistiek pucia ir labai stipriai, cia kaip suprantu viskas eina samatioku. 2. i langus ir kojas visa laika pucia karsta ora. 3. per centrines groteles pucia pastoviai tik salta nors reguliuok ka tik nori. kaip yra pas jus? gal eina kazka patvarkyt pareguliuot ir tt?
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Kad "samatioku" stipriai pučia aš irgi pastebėjau. Visa kita plius minus reguliuojasi, na bet taip kaip visose senose mašinose. Pas mane dar yra stiprus nesandarumas durelių ortakio kuris kanalu esančiu duryse nukreipia orą į galą. Tai keleiviui į kojas pastoviai pučia iš ten. Bet šių bėdų šalinimo imsiuosi vėliau.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

del 2 punkto - pas mane irgi pute karsta ora. Maniau, kad kaltas nesandarus kranelis, bet paaiskejo, kad su trosu jis tiesiog neuzsidaro iki galo. Kadangi ziema nevazineju, tai as trosa atjungiau ir rankomis kraneli pasukau iki galo.
pranasb
Posts: 9
Joined: 2012 May 15 Tue, 7:50
Location: Vilnius

Post by pranasb »

oro srautai reguliuojasi tiesiogiai - nustumi langu apiputima reguliuojančią svirtelę i kaire-nepučia į langus, nustumi kur trikampis i dešinę-nepučia į kojas, nustumi ta kur 4 kvadratukai i desine - nepučia per keleiviu vietas. Na ir šildymas kaip pažymėta.
O gal kam teko keist salono apipūtimo ventiliatorių, nes išleido paskutinį dūmą :(? Ar giliai jis paslėptas, iš kurios pusės prieit - per salona ar nuemus lauko groteles?
VW Caravelle 90'
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

ardai zemen panele ir tada issiimi visa deze kur yra motoriukas isardes ja atrandi motoriuka
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Teks ir man kažkada ardyti lauk tą motoriuką, nes skleidžia nemalonų cypiantį garsą. Bent jau ašelę susitepsiu.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
Guolis
Posts: 249
Joined: 2010 Jun 05 Sat, 12:50
Location: Vilnius

Post by Guolis »

Pas man irgi baisiai cypia, bet labai jau tingisi viska lupt, guodzia, kad tai ne audi 80, tai darbo itariu kur kas maziau.
Post Reply