Įdomios nuotraukos

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
Post Reply
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Nutariau nekurt naujos temos...

http://www.vwnorge.no/index.php/topic,13206.60.html

Zmogus isigijo autobusiuka, sutvarke ir gamta motule sujauke planus.
Siais metais Norvegijoje ismoketa rekordine suma draudimu susijusiu su stichinem nelaimem...

Papildymui: autobuselis nukentejo is isores, nuosliauza gerokai apdauze prieki bei sona. Deja, teko pripazint kad savininko 3 vabalai bei '29-tu Chevrolet Phaeton buvo palaidoti...
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

http://www.tv2.no/nyheter/innenriks/joh ... 19916.html

Filmas is ivykio vietos. Zmogelis kuris kalba, neteko namo. Autobusiukas bei vabalai buvo jo kaimyno.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Papildysiu Scardeep temą.
Per metus stichinės nelaimės pasaulyje sunaikina begales antikvarinių automobilių, o ką jau kalbėti apie gaisrus, kurie sunaikina šimtus muziejinių automobilių.
Lietuvoje rimtai nukentėjusių Vabalų buvo autoavarijose, tačiau stichinėse nelaimėse Vabalai Lietuvoje lyg ir nėra gausiai nukentėję. Apytikriai prieš 10 metų Vilniuje, nuo stogo nučiuožusi sniego lavina stipriai sugniuždė Vabalo stogą, turiu nuotrauką, reikės kada nuskanuoti.

Ši nuotrauka daryta 2005 metais, kai Luizianos valstiją užklupo vienas didžiausių pasaulyje uraganų Katrina.
Vabalas kolekcinis, pagamintas apie 1965 metus, kadaise buvo neblogai prižiūrėtas. Deja, niekada nežinai, kada po kojomis gali prasiverti žemė.
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Šiek tiek linsmesnės foto :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Viename iš muziejų :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Kaip galvojat kur yra nupieštas šis piešinukas...
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

O gi štai kur. Gražu... :)
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Sigis wrote:Ši reklama dabar puikuojasi įvairiuose Lietuvos dienraščiuose. Reklama kaip reklama, bet pamatyti patį Hebmiulerį reklamose, pasitaiko nedažnai. Įdomu, kas paskatino dailininką reklamoje panaudoti būtent tokio automobilio atvaizdą?
Na, belieka tik pasidžiaugti, kad kažkas vis randa gerų minčių :)
Image
Vienas prie vieno
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Papildau:Dailininką iš Orlen-Rimi paskatino panaudoti šio automobilio atvaizdą ir davė gerų minčių internetas :lol: :lol: :lol:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Vabalo prototipas iš Flinstounų:
Post Reply