Relė reguliatorius

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
Vytas
Posts: 588
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Relė reguliatorius

Post by Vytas »

Sveiki,
Susiduriau su tokia problema, kaip mano vabale generatorius duoda per daug sroves. Truputi uzgazavus i akumuliatoriaus kontaktus atkeliauja > 15V. Speju,del to man ir perdegdavo lemputes,akumas suviro ir galu gale nuduso.
Beda tikriausiai slypi itampos reguliatoriuje,matyt sugedo.
Ar kam nors teko ji remontuotis?
O gal galima pritaikyti nuo kokio ziguliuko ? :)
Noretusi,kad itampa pamazintu iki kokiu ne daugiau 13,5V.

Rele reguliatorius pas mane sumontuotas po galine sedyne.
User avatar
Decibel
Posts: 118
Joined: 2007 May 29 Tue, 16:52
Location: Alytus

Post by Decibel »

man vienu metu rodydavo 16. problema isprendziau paprastai. reles viduje yra liezuvelis, replemis pakoregavau iki reikiamos itampos ir viskas. Arunas minejo, kad galima isigyti elektronine rele.
Emilis
Posts: 504
Joined: 2008 Mar 09 Sun, 23:33

Post by Emilis »

man Utenoje ALTAS suremontavo
Emilis
Posts: 504
Joined: 2008 Mar 09 Sun, 23:33

Post by Emilis »

o kam reikalingos dvi krovimo lemputes?
su "B" raide turi daugiau laidu, :?: :?: :?:
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

ta kuri ant "spidometro", tai akumuliatoriaus (battery), o ta kuri is desines puses (B), tai rankinio stabdzio kontroline lempute (Brakes).
Sigitas

Post by Sigitas »

Na mano vabale su rankiniu stabdziu si lempute visai nesusijusi....irgi nelabai suprantu kam ji...
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

bent jau kiek esu mates uzsienio forumuose ir keliuose vabaluose, tai si lempute rodo ar neuztrauktas rankinis, bent tiek zinau...
po
Posts: 185
Joined: 2008 Apr 25 Fri, 14:51
Location: Vilnius

Post by po »

Jeigu vabaluose jos veikimas toks kaip autobuseliuose, tada cia yra stabdziu ispejimo lempute. Ji uzsidega jei neveikia nors viena is dvieju stabdziu grandiniu (pvz. nera slegio).
po
Posts: 185
Joined: 2008 Apr 25 Fri, 14:51
Location: Vilnius

Post by po »

karolis0729 wrote:bent jau kiek esu mates uzsienio forumuose ir keliose vabaluose tai si lempute rodo ar neuztrauktas rankinis, bent tiek zinau...
Bent jau autobuseliams sita funkcija priklauso nuo metu. Rankinio stabdzio veikima ji rodo tik velesniuose modeliuose.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Pas mane irgi buvo plastmasinė panelė, ir ši lemputė užsidega tikrai kada užtrauki rankinį!
Post Reply