Manasis autobusėlis (būsimas kemperis)

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Nors ir lėtai, bet darbai juda.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

koks cia letai.. viskas labai puikiai ;) saunuolis!!
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Ilgokai strigau toje vietoje, nes reikėjo ir akumuliatoriaus padėklą padaryti ir dar ten viską aplinkui sutvarkyti, tačiau šviesa šitame tunelio KAMPE matyti ;] Greitai galėsiu kampą užvirinti.

Padaryta iš 1,5mm skardos. Pavyko susitarti, kad man nereikėtu pirkti viso 2 x 1m lapo.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Pagaliau su kampu beveik baigta. Nors skardos nelabai noriai suėjo, teko palankstyt, kad susijungtu.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

:arrow:
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Paskutiniu metu vargstu su priekine arka ir laiptuku. Priėjus darbams prie laiptuko atrodė, kad bus ten paprasta, tačiau rankomis sutrupinau į trupinius tą laiptuką, nes buvo visiškai supuvęs. Vidinėje dalyje pilna žemių buvo, todėl iš vidaus išpuvo. Man tiesiog sviro rankos kažką daryti, BBT gaminami laiptukai tiesiog klaikūs. Tai nusprendžiau pasidaryti išklotinę ir išsilankstyti ir gavosi visai neblogai.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Kai transporteriai buvo atskirti nuo vabalų, prisipažinsiu jog beveik ten ir neskaitydavau kas vyksta...(gal ir daugiau kam taip...)
Va įlindau į naują pranešimą, ogi žiūriu čia rimti darbai vyksta!
Šaunuolis Sauliau, lauksiu darbų tęsinių...
Sekmės!
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Saulius tikrai šaunuolis ,kad viską daro pats :D, nes vabalai ir busai tai tokie automobiliai kurie megsta ,kad juos remontuotų pats savininkas :roll: .
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Dėkui už gražius žodžius. Aš viską darau pats ir esu nusiteikęs padaryti ne kuo greičiau, o kuo geriau, kartais galima patingėti ir kažką tiesiog užlopyti, bet aš vadovaujuos kitu principu ir darau viską kiek galima geriau. Pažiūrėsim kas iš to išeis :D

Paskutiniu metu krapštausi tai su priekiniu laiptuku, tai su slankiojančiom durim.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Norėjau paklausti, kai ką gruntuoji po kažkokio darbelio, tai darai su poliarizatoriumi ar teptuku?

Labai žinoma gerai iškart nugruntuoti, geriausia tai daryti poliarizatoriumi, bet po to vargas plauti pistoletą, gal sakau yra kokių greitų būdų jam išplauti? Ar užmerkti...
Post Reply