Mano vabaliukas :) (Jurgis)

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
User avatar
Hipis
Posts: 36
Joined: 2007 Apr 09 Mon, 14:15
Location: Kuršėnai/Vilnius

Post by Hipis »

Maniškis karbiuratorius 30 PICT-2 :) pasirodo, iš variklio skyriaus, kol kas pas mane neoriginalus tik generatorius, pritaikytas kiek spėju nuo Gaz M-20 Pobieda. :? Nes kiek pasakojo ponas Antanas, tai jis pirko vabaliuką iš garbaus amžiaus vyriškio. Todėl vabalėlyje nemažai yra pritaikyta rusiškų detalių.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Čia tai bent, su Pobiedos generatoriumi dar neteko matyti. Laikiklio išlenkimas kuriame guli generatorius, turi visiškai sutapti su generatoriaus korpusu, be to kitoje generatoriaus pusėje prisuktas ventiliatorius, kuris taip pat turi kabėti milimetro tikslumu reikiamoje vietoje. Tikiuosi generatorius pritaikytas kruopščiai, nes dėl įvairių netikslumų ventiliatorius gali trintis į oro spintą arba išvis gali būti linkęs atsisukti.
User avatar
Hipis
Posts: 36
Joined: 2007 Apr 09 Mon, 14:15
Location: Kuršėnai/Vilnius

Post by Hipis »

Kaip ir žadėjau, įkeliu foto.
User avatar
Hipis
Posts: 36
Joined: 2007 Apr 09 Mon, 14:15
Location: Kuršėnai/Vilnius

Post by Hipis »

Dar keletas nuotrauku :)
User avatar
Hipis
Posts: 36
Joined: 2007 Apr 09 Mon, 14:15
Location: Kuršėnai/Vilnius

Post by Hipis »

Studijos atima daug laiko, tai garaže apsilankau tik savaitgaliais....
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Neįtikėtina, tačiau tikra teisybė. Nuo kokio automobilio yra generatorius nežinau, bet dabar žinosiu, ką prie progos reikėtų apžiūrėti pamačius Pobiedą :D. Generatorius padarytas lyg pagal VW užsakymą, vienas prie vieno.
Likusios variklio dalys yra originalios, tik duslintuvas pagamintas rankiniu būdu, bet dailiai ir labai kruopščiai.
User avatar
Hipis
Posts: 36
Joined: 2007 Apr 09 Mon, 14:15
Location: Kuršėnai/Vilnius

Post by Hipis »

Kai pats pamačiau pirkdamas vabaliuką buvau taip pat labai nustebęs :D
User avatar
Hipis
Posts: 36
Joined: 2007 Apr 09 Mon, 14:15
Location: Kuršėnai/Vilnius

Post by Hipis »

O generatorius tikrai pritaikytas labai krupščiai :!: Ventiliatorius niekur nesitrina, labai grąžiai sukasi :) bet generatorius bus keičiamas į originalą. :wink:
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Vabalams nuo tarybinių automobilių dažniausiai pritaikoma detalė buvo rėlė-reguliatorius, jos tiko nuo senesnių Moskvičių, nes jų generatoriai buvo pastovios srovės, kaip ir Vabalo. Daugiau galėčiau paminėti benzino pompos membraną, kuri tiko nuoŽigulio, tik metalinę kojelę reikėjo pakeisti. Na o varikliui pritaikydavo net sovietinius stūmoklius ir žiedus, o ką jau kalbėti apie žvakes ir guolius :D.
User avatar
Hipis
Posts: 36
Joined: 2007 Apr 09 Mon, 14:15
Location: Kuršėnai/Vilnius

Post by Hipis »

Rusiška rėlė taip pat stovi pas mane :D rytoj truputėlį įkelsiu daugiau foto, kad būtų matyti kokia yra vabalo būklė! :) o kad guoliai tinka, to tai nežinojau :shock:
Post Reply