Įdomios nuotraukos

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
Post Reply
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Užsistovėjęs kemperis.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Paįvairinimui šią ištrauką paėmiau iš Vikipedijos:
"Fosilijos (lotyniškai ñ iškastinis) ñ suakmenėjusios, suanglėjusios, mumifikuotos arba sušalusios gyvųjų organizmų mikro ir makro liekanos, jų atspaudai ar veiklos pėdsakaiŽemės sluoksniuose. Fosilizacija yra retas reiškinys, nes natūralios medžiagos..."
...ir taip toliau :)
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Koncertinis busiukas :) :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Gaisrinė, greitoji - kaip gražu būtų, kad mūsų gatvėmis važinėtų tokie spectarnybų automobiliai :roll: :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

T3 ir daug Arlekinų :shock: :roll: :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

vat gal kas zinot del sitaip isdazytu automobiliu. kaune karts nuo karto matau taip isdazyta polo. kas cia per judejimas? ar cia koks special edition?
VW T3 westfalia
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Internete mačiau taip dažytus ir vabaliuką ir polo ir golfą, šis dažymas vadinamas ,,arlekinu,, ir yra fabrikinis ,bet kokia proga taip dažytas tai turbūt gali pasakyti tik Sigis :roll:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Ši istorija prasidėjo 1964-tais, kai reklamoje buvo panaudotas iš skirtingų spalvų surinktas Vabalas. Matyt be daugybės to meto leidinių, reklama buvo įkelta ir į Life.
Reklama Life žurnale -> 1964 birželio 12 d.

Tai viena gražiausių ir originaliausių to metų reklamų, kuri įspūdingai žiūrisi ir šiandien.
Šia reklama norėta pasakyti, kad visi automobilių gamintojai norėdami įtikti klientui, neriasi iš kailio kasmet keisdami modelio išvaizdą. O Volkswagenas savo modelį laiko tobulu, kuriam išvaizdos keisti nereikia, todėl Vabalui pritaikysite bet kurių metų atsargines dalis. Taip ir atsirado tokia marga Vabalo išvaizda, kuri 1996 metais išleista dar ir "Arlekino" vardu (Harlequin).

Teksto vertimas:
"Žaliasis sparnas nuo '58 metų Vabalo, mėlynas dangtis nuo '59 metų,
smėlio spalvos sparnas nuo '64 metų, melsvos durys nuo '62 metų Vabalo.
Dauguma Vabalo dalių tinka nuo įvairių metų modelių, todėl dalių visai nesunku gauti."


2. 1996 metai - Arlekin. Made in Mexico:
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Busas su afrikietišku vaizdu , turbūt Serengečio parko prie Kilimandžaro kalno :) Gražus autubusėlis :) :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

Jūris wrote:Internete mačiau taip dažytus ir vabaliuką ir polo ir golfą, šis dažymas vadinamas ,,arlekinu,, ir yra fabrikinis ,bet kokia proga taip dažytas tai turbūt gali pasakyti tik Sigis :roll:
Siek tiek info apie golfukus: http://www.rossvw.com/vw/pics/harlequin/Thumbs1.htm
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
Post Reply