Dzo_marija 1996 metų Vabaliukas...

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Dėl triukšmo salone, Vabalas yra senamadiškas, nes šiuolaikiniuose automobiliuose variklis, pavarų dėžė ir pakaba yra atskirti taip vadinamais ''sailentblokais'', tai yra guminėmis tarpinėmis, kad variklio ir pakabos vibracija nepersiduotų į kėbulą. Visa tai turi ir Vabalas, bet ne visur ir Vabale viskas padaryta kukliau.

Triukšmą salone taip pat sumažina smala apipurkštas dugnas. Pavyzdžiui 4-tas Golfas žymiai tylesnis už 5-tą Golfą, nes visų 4-tų Golfų dugnas apipurkštas smalos sluoksniu. Bet smalą ar graviteksą purkšti galima tik ant naujo ir neseniai nudažyto paviršiaus, nes jei po smala liks rudžių, tos vietos greitai supus.
User avatar
Auriux
Posts: 211
Joined: 2007 Apr 01 Sun, 22:18
Location: Radviliskis
Contact:

Post by Auriux »

Uztai sakoma, "garsai mano galvoje leidzia nepaisyti kelių eismo taisykliu" :D. p.s..mano nuomone taigi egzotika ir smagu, kad girdisi varikliukas :) tikriausiai neteko senovines tarybines technikos pavairuoti dzo_marijai, va ten tai garsai :lol:
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Arba dar, "malonus variklio duzgimas neleis uzmigti uz vairo" :D
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Na man patinka tas duzgimas, ilipa draugai, pavezu, tai sako zveris...
Ir siaip malonu is vietos isvaziuoti su gaudesiu...
Taciau pravaziavus ilgiau jis ima erzinti, jei i kokia tolima kelione vaziuoti, tai matyt ausu kamstukus teks isideti :).
Dar kaip tik radijos nera, tai vien tas gaudesys girdeti...
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Mano vabalo tepalas variklyje juodesnis uz pati juoduma, galvoju praplauti varikli, su kuo geriausiai tai padaryti? Kazkoks specialus tepalas galbut tam naudojamas?
Ir kaip tai daroma?
User avatar
Rimgaudas
Posts: 716
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

normalus tepalas iškart, tik įpylus į variklį ir šiek tiek padirbus turi pasidaryti juodas - reiškia jis gerai atlieka savo visas funkcijas : ne tik tepa, aušina, bet ir pats plauna variklį. Tiesiog tepalą, o Tavo atveju ir tepalo filtrą reikia keisti laiku.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Bet kurioje autodalių parduotuvėje, kuri prekiauja tepalais, turi prekiauti ir tokiais plaunančiais tepalais.
Kad išleisti seną pajuodusi tepalą, reikia, kad variklis būtų šiltas ir atsukus dangtelį, palaukti kokį pusvalandį, kol gerai viskas išvarvės. Vėl užsukus ir įpylus ploviklio, užvesti ir palaikyti užvestą variklį apie 20 minučių (tikslesnis laikas bus parašytas instrukcijoje).

Seni klasikiniai Vabalų varikliai neturi filtro, dėl to net išplovus karterį ir įpylus naujo tepalo, jis vis tiek greitai pajuoduoja. Dzo_marijos variklis turi tepalo filtrą, dėl to, išplovus ir įpylus naujo tepalo, tepalas neturėtų pajuoduoti, filtras gerai sulaiko visas susidėvėjusias mikrodalis.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

problemele istiko, norejau nusipirkti zenkliuka VW, taciau standartiniai yra didesni negu mano ir turi 3 tvirtinimo taskus, tuo tarpu mano turi 2 taskus isdestytus horizontaliai logotipui...
maniskis jau nusidevejes, plastmasinis, vienoj vietoj suluzes, gal kas nutuokia kokiai vw masinai naudojo tokius pat logo?
nesinoretu taisyti kapote senuju skyliu ir dar grezti naujas... :(
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Reikėtų pabandyti prekyboje surasti bent panašaus dydžio ženkliuką ir netinkančius tvirtinimus nupjovus, ženkliuką priklijuoti su tvirtu hermetiku.
Kad išbėgtų lietaus vanduo iš ženklo tarpelių, gerai būtų klijuojant, kai kuriose vietose pakišti popieriaus gabaliukus, hermetikui išdžiuvus popierėlius ištraukti.Ženkliukas apačioje turės mažus tarpelius ir netelkšos vanduo.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

kagi dazytojas nudaze sparnus...grazus tokie, spalvos kodas tiko viskas tvarkoj.

jis dar man pasiule kai tvirtinsiu sparnus ten tarp sparno-plastmases-kebulo istepti salidolu tas vietas, kad nerudytu, ar verta tai daryti?
Post Reply