Ieškau galinių ir priekinių žibintų

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
zaibeetils
Posts: 12
Joined: 2008 Feb 02 Sat, 15:30
Location: Žiežmariai

Ieškau galinių ir priekinių žibintų

Post by zaibeetils »

sweiki bendraminciai kas galit pagalbet ? gauti man galinius priekinius vw kaefer 82m. zibintus. ir seip patarti techniniais klausimais . as lb noriu istoti i vabalu kluba. bet tik tada kaip turesiu techniskai tvarkinga vabala ir jis pajegs paskuj jus keliaut :D laukiu bet kokios informacijos. iskarto aciu .
turiu vabala lb noreciau gauti jam detaliu . aciu uz suteikema informacija ir pagalba..
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Priekiniai zibintai tai turetu tikti nuo golf 1.
O galinius galeciau nebent paskolinti, jei reikia kokiai technikinei, siaip reiktu kreiptis pas Aruna, arba i koki aukciona ebay.
zaibeetils
Posts: 12
Joined: 2008 Feb 02 Sat, 15:30
Location: Žiežmariai

Post by zaibeetils »

o kaip as galeciau susisiekti su arunu? ten tech yra :) as noreciau su juo vazineti :) o gal zinai kas gali buti ? leidzia tepala is pusasio .
turiu vabala lb noreciau gauti jam detaliu . aciu uz suteikema informacija ir pagalba..
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic.php?t=105

Aruno skelbimas.

Del tepalo manau atsakys Sigis ;)
Zinos ir arunas jei paskambinsi.
Lempas galiu paskolinti ir daleiskim metams, jei kazkaip garantuosi ju grazinima :), pats vazinesiu dabar su tamsintom lempom, taciau noriu bet kada tureti ir originalias, daleiskim pravaziuoti technikine.
zaibeetils
Posts: 12
Joined: 2008 Feb 02 Sat, 15:30
Location: Žiežmariai

Post by zaibeetils »

jegele :shock: o kada galime susitikti pasneketi ? gal gali parasyt man ar paskambint mano nr 860846201
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Tepalas bėga dėl susidėvėjusio ašies riebokšlio. Viską nuėmus reikėtų jį pakeisti, bet darbo nemažai. Pusašis yra prisuktas 350 NM jėga, tai sunkiai įsivaizduojamas priveržimas. Reikia 36 mm rakto galvos ir mažiausiai vieno metro ilgio vamzdžio. Surenkant reikia nepamiršti lygiai taip pat ir suveržti.

Dėl priekinių žibintų. Visumoje Golfo žibintus pritaikyti galima ir šiam 1982 metų Vabalui, bet vokiški Vabalai ir meksikietiški Vabalai maždaug iki 1990 metų turėjo savo nuosavus žibintus, jų diametras buvo apie 15 mm didesnis.

Kai Meksikoje Vabalams ėmė montuoti Golfo žibintus, atsivėrusį tarpą tarp lankelio ir žibinto, kad ten neprilytų, uždengdavo plastmasiniu žiedeliu, kuris ne itin gerai laikydavosi ir kartais yra pametamas.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Idekite savo vabalo foto, idomu kas per daiktas :).
Mano nr.: 860086910 tik prasyciau jei skambinsite tai rytoj vakare, apie 20h, kvaila situacija, taciau esu ne namie ir neturiu kaip pasikrauti tel., o jis vis signalizuoja: pakrauk mane! Ir as dar noriu atsiliepti sekmadieni i skambuti svarbu...
Neitiketina situacija :), taciau tiesa.
Galesime tikrai susitarti del zibintu, tik priminsiu jog as is Vilniaus.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

va gi asilas rasineju nesamones!
galit parasyti man i skype: anatolijandras
zaibeetils
Posts: 12
Joined: 2008 Feb 02 Sat, 15:30
Location: Žiežmariai

Post by zaibeetils »

as ir is vilniaus dw ryt kada galesi susitinkam as aprodisiu tau ji as ji savaite turiu ir net kapoto nemoku atdaryt nieko as apie ji nzn :D bet jis kuresi ir vazevo kol akumas buvo gyvas . :lol:
turiu vabala lb noreciau gauti jam detaliu . aciu uz suteikema informacija ir pagalba..
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

atsidarykite bardacioka, patraukite rankenele ir tada darykite kapota.
Ryt raisiau kad skambintumete astunta, nes tada ir gristu i vln, bus jau velu man susitikineti, galetume susitikti pirmadieni anksciausiai :).
Post Reply