M&M VW T3 Westfalia

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Koks stovi autonominis dujinis pečius ?
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

savaitgaly paziuresiu, jei reiks, tai ir nufotkinsiu :)
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

na pagaliau prisiruosiau ylipti y autobusiuka :) stovi Trumatic-e 1800 autonominis sildymas. foto is interneto
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Pas tave su ventiliatoriumi ,o pas mane paprasčiausia Truma kuri tik šildo bet nepučia šilto oro, pasileidžia nuo dviejų galvaninių elementų /3v/.Dėkoju kad įdėjai foto :lol:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

Jūri, koks cia sildytuvas? kaip jis "atvesinamas"? beja gal kas matet po pigiai kokia autonomke pardavime?
VW T3 westfalia
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Dujinis šildytuvas ,,Truma,, šildo, bet jame nėra ventiliatoriaus kuris pūstų orą ir jis galima sakyti veikia kaip elektrinis šildytuvas, t.y. tik atiduoda į aplinką šiltą orą, o valdomas ir paleidžiamas ne nuo autobusėlio elektros tinklo, o nuo dviejų galvaninių elementų t.y. 3 voltų įtampos. Panašūs šildytuvai stovi kempinginėse priekabose. Jei bus autonomkė parašysiu į PM.
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

tai taip iseina, kad nera jokio kamino. taip pat deginamas oras esantis salone. nera pavojinga, kad viena diena imsi ir neprabusi?
VW T3 westfalia
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Autonominio dujinio pečiaus markė Trumatic S 2000 į išorę išeina oro paėmimo ir išmetimo aliuminiai gofruoti vamzdžiai,per valandą sunaudoja apie 100 gramų /0,2 litro/ dujų. :lol:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

sveiki,

po pernykščio vasaros sezono rudeniop pradėjau krapštyti, bet tik dabar susiruošiau parodyti, kokias grožybes radau :shock:

Image

Image

Image

Image
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

viduje

Image

šoninės durys

Image

Image

be šoninio sparno
Image
Post Reply