Lengvojo lydinio ratlankių siaurinimas/platinimas

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Emilis
Posts: 504
Joined: 2008 Mar 09 Sun, 23:33

Post by Emilis »

Na jei ratai aliuminiai, tai Utenoje manau pas Zelionką galima kreiptis.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Vėlgi variantas nieko nekeičiant, dėti plačius ratus ir siauras padangas.
Toks naujas judėjimas yra, žeminamos mašinos ir dedami platūs ratai, o kad nieko neperdarinėti padangos paliekamos siauros ir jos telpa po sparnais...

Taip pat yra ir privalumų šio dalyko, jog ant rimto posūkio padangos nevaikšto į šonus...
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

gali buti,bet tokie zeminimai tikrai ne musu keliams kur duobe ant duobes... :D
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Gatvėms, ne keliams... :wink: :)
Emilis
Posts: 504
Joined: 2008 Mar 09 Sun, 23:33

Post by Emilis »

žiguliams platindavo iki 5cm ir palikdatavo tas pačias padangas, padangos greičiau pasibaigdavo, na ir kaip žiguliui tai pakaba labai greit išluždavo
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

logiška...
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

O kaip tokie ratai gerai tarkuojasi i keliu bortelius kai parkuoji masina :)

hmm is kitos puses ziurint, o kam reikalingi tada platus ratlankiai jei padangas siauras dedi. Na siom dienom tai stilius uzvaldo praktiskuma, tai nera ko stebetis :)
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Bet kokiu atveju parkuotis reikia mokėti taip, kad privažiuoti prie borto iki kol padanga pradės į jį trintis... :wink:

Būna moteriškės važinėja taip, jog jei tarp borto ir padangos greitai įkiši popieriaus lapą, tai jį perpjaus pusiau... :oops:


Aš te noriu pasakyti jog tie kas daro tokius tiurlingavimus puikiai supranta kas prie ko...bet grožis reikalauja aukų, jiems tai yra grožis.
Manau moterims irgi su kulniukais sunkoka vaikščioti, bet nieko pripranta... :)
Ypač jei mašina nekasdienė, tai manau jog sužeminti ar dar ką tai nieko baisaus.
User avatar
Egidijus535
Posts: 15
Joined: 2008 Jun 23 Mon, 20:47
Location: Kaunas

Post by Egidijus535 »

Žinau vieną neblogą vietą Kaune www.padangiukas.lt jie su ratlankiais daro viską. Mano buvo sudaužytas į daug dalių, maniau, kad neverta tvarkyti, bet kaip pamačiau, kad naujas kainuoja 1700 lt teko domėtis kas sutvarkys. Parinko donorą ir iš dviejų ratlankių padarė vieną, darbus atliko greitai už gerą kainą ir kokybiškai.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

dzo_marija wrote:Aš tik žinau kur platina skardinius (planuoju pasinaudoti ateityje)...

O ką darysi su lietnikų skylėm, ET, vidurine skyle? Dėl skylių: gręši būgnus, kalsi špilkas ar rastavkes?

http://www.opel-klubas.com/forum/viewto ... 6&start=30
Aš likau patenkintas šiuo žmogaus darbu. Ne tik praplatino, bet ir išlygino kiek galėjo...Nors sakė jog vis tiek reikia lyginti, nes kreivi kaip reikalas, bet man pagailo perdažinės ratus, nusivežiau montuoti ir žiūriu susibalansavo normaliai, įkalė aišku svarelių, bet ne tiek kiek anksčiau, anksčiau net nėjo visai subalansuoti normaliai...
Post Reply