Tereikia tik labai norėti...

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Mano fronte nuobodus laukimas. Pagal dhl.de, tai mano siuntinys jau liepos 2d. buvo Lietuvoj bei paruostas pristatyti nurodytu adresu. Praejo visa savaite o iki tasko taip ir nesugebejo dar dakeliauti... :/

Aptarnavimas kerscher.de buvo puikus. Atsake i visus neaiskius klausimus ir padejo pasirinkti tinkama preke. 8)

Toliau laukiu savo nauju amortizatoriu su spyruoklem... :?
User avatar
petras
Posts: 155
Joined: 2007 Dec 04 Tue, 19:15
Location: Prienai

Post by petras »

Na paziurejus i ju siulomos produkcijos kainas :shock: , aptarnavimas privaletu buti puikus!! :lol: :wink:

O del siuntu tai galiu pasakyti kad man ne viena karta buve, kad laukiu laukiu siuntinio, skambinu i vokietija, klausiu kur mano dalys, o jie perskambine sako kad jau jos dvi savaites lietuvos paste :) tik va is pasto pranesimo apie gauta siuntini niekas nesugeba atsiusti :evil:

Jei dar negavai, siulau paciam pasidometi, nes gali tekti dar ilgai laukti.. :wink:
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Kas del kainu tai as uz kokybe linkes sumoketi kad ir daugiau. Kas Liecia Kerscher tai jie savo dalis vabalam sertifikuoja TUV ir parduoda su siais dokumentais. Norvegijoje masinom "tiuninginiu" daliu is bet kur negalima montuot, per TA nepraleidzia ir jei patikrina siaip tai atima numerius kol masina nebuna atstatyta i gamintojo specifikacijas... Na zodziu cia sistema pas juos griezta ir galiu pasakyt kad veikia. Su siais TUV dokumentais man neturetu kilt problemu nes jie patvirtina kad produktas tam tinkamas naudoti. Kaina didele is dalies ir del dokumetu....

Kas del pristatymo, tai as susisiekiau su DHL lietuvoj ir jie pareiske kad issiusta buvo per vokietijos pasta kuris pristate i LT pasta ir man reik skambint ir teirautis lt paste. Tai tas pats atvejis kaip ir tau, Petrai, tik man kyla klausimas ar man i centrini staba skambint ieskot ar i Plunges pasta kur???? rrrr..... siutas ima nuo LT aptarnavimo lygio... :(
User avatar
petras
Posts: 155
Joined: 2007 Dec 04 Tue, 19:15
Location: Prienai

Post by petras »

Na taip, viskas suprantama, jei reikalingos sertifikuotos modifikuotos dalys, uz jas tenka ir moketi.. Teko girdeti jog vokietijoje net suzeminus priekine vabalo pakaba naudojant "lowering axle adjuster" (na kuriuos visi naudoja) TUV niekada nepraeisi.. :roll:

Tau skambinti arba nuvykti reiktu, jei pats siuo metu ne LT esi, nusiusk giminaiti ar drauga i Plunges pasta, ne centrinis pastas bet butent Plunges pastas yra vieta i kuria turetu patekti siuntinys, jo darbuotojai ir turetu aiskintis kur nudaigojo tau skirta siuntinuka :wink:
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Siuntini siunciau mamos vardu :) tad reiks prasyt ka ji nueitu ir paklibintu ta f... pasta :x
Turiu tik 12 skaitmenu siuntos numeri kuri gavau is Kerscher.de, kazi ar pastas Plungej pagal si koda ka suseks. Ieskos tikriausiai pagal adresata.
Kuo toliau tuo sunkiau laukt :) jau buciau kaip ir galejes padabint savo vabala nauja amortizacija tik se tau ka nori, nu man taip visad buna.... :cry:

Ok, rutuliosim toliau, matysim kas gausis, tikiuos tik kad siuntinys neprapuole :!: :shock: :)
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Dekui Petrai uz patarima, nuvykus i pasta siuntinys zinoma ten jau gulejo bene pora savaiciu :x Tad Lietuvos Pastas is manes pagyros zodziu tikrai nesulauks...

Na svarbiausia amortizatoriai pristatyti, belieka juos i NO parsitemp, bet cia jau kaip nors :)

Paskutinem dienom teko su vabaliuku sunkesni krovini vezt, tad buvo puiki proga vizualiai pamatyt skirtuma tarp zemintos vaziuokles ir originalios. Vaziuoti buvo sunku del labai "kieto" vairavimo, sunkus krovinys gerokai spaude ratus prie asfalto, tad parkavimo aikstelese teko padirbeti is peties :)

Pirmos dvi nuotraukos su kroviniu vabale, o paskutine be.
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Praejes savaitgalis buvo skirtas vabalui.

-Pakeiciau variklio bei greiciu dezes tepalus.
-Sumontavau isigytus Kerscher amortizatorius.

Pirmiausia pakeiciau galinius nes ten po pora varztu tik reikejo atsukt.
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Rankomis pameginus suspaust senus bei naujus amortizatorius skirtumo didelio ir nesijaute. Nors naujieji Koni ir vadinasi "sport"... Ankstesneje nuotraukoje matosi tik kad tvirtinimo vietoje Koni amortizatoriai platesni, reik manyt kad ir stovi stabiliau.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Kažkaip jaučiu, jog senieji amortizatoriai irgi buvo geri. O kam prireikė juos keisti?
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Su priekiu buvo kur kas idomiau :)
Teko vykt pas drauga i garaza pasiskolint spyruokliu suspaudejus nes reikejo senu spyruokliu atramas perkelt ant nauju amortizatoriu.
Nuotraukose matyti aiskus skirtumas tarp originaliu bei naujuju.
Vabala nuleidus ant "koju" zemiausioje padetyje skirtumas buvo 10cm. To pakako kad ratai posukyje liestusi i sparnu arkas. Spyruokles suspaudziau per 4 cm ir taip pakolkas vazineju.
Post Reply