Dūsta Vabalas

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
Fusca
Posts: 19
Joined: 2010 May 18 Tue, 3:23
Location: Pomerode/SC/Brazilija
Contact:

Post by Fusca »

Sigitas wrote: Paziurek ar dirba visi cilindrai,mano vabale dusimo beda yra 4-cil.blogas darbas(arba visai beveik nedarbas) :twisted: :(
Ar pavyko išsiaiškinti 4-jo cilindro nedarbo priežastis?
Turiu analogišką problemą. Meistrai tvirtina, kad įtrūkusi variklio galvutė, todėl ir blogai veikia arba iš viso neveikia tos pusės cilindras.
VW Fusca 1600L, 1985 m., alcool
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

bėda buvo visai paprasta. Buvo iškritusi greitintuvo siurbliuko pavaros ašelė, ir siurbliukas nedirbo visiškai. Traukia dabar kaip širšinas :D
User avatar
Fusca
Posts: 19
Joined: 2010 May 18 Tue, 3:23
Location: Pomerode/SC/Brazilija
Contact:

Post by Fusca »

Ačiū už atsakymą, bet panašu, kad pas mane ne ši bėda, nes neveikia 4 cilindras, nors ir žvakė/laidas geri...
VW Fusca 1600L, 1985 m., alcool
Sigitas

Post by Sigitas »

Greiciausiai bus padege voztuvai,jei butu trukusi galvute ,tai cilindras vistiek dirbtu(mano atveju buvo truke abi galvutes,ir variklis veike,tik eme labai dauk kuro)
User avatar
Fusca
Posts: 19
Joined: 2010 May 18 Tue, 3:23
Location: Pomerode/SC/Brazilija
Contact:

Post by Fusca »

Ar gali "neprofesionalas" sutvarkyti tuos padegusius vožtuvus? Kaip suprantu juos reikia lupti lauk, prieš tai išsikėlus variklį ir nuėmus variklio galvutę.
VW Fusca 1600L, 1985 m., alcool
Sigitas

Post by Sigitas »

Manau minimum ziniu visgi reiks,bet nera ten nieko sudetingo,musu forumas tikrai pades...
User avatar
Fusca
Posts: 19
Joined: 2010 May 18 Tue, 3:23
Location: Pomerode/SC/Brazilija
Contact:

Post by Fusca »

Žinių netrūksta (teorinių), sudėtingiau su praktika. Manau panaršęs po forumą turėčiau rasti dominančius (praktinius ;-)) atsakymus.
Ačiū visiems iš anksto.
VW Fusca 1600L, 1985 m., alcool
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

atėjus šaltajam drėgnajam sezonui vabalas vedasi puikiai, bet kol variklis rimtai įšyla, visas kratosi - nedirba tai vienas tai du cilindrai. Nupurškiau laidus ir paskirstytoją specialiu purškalu, nepadėjo. Nuo kurio galo pradėti ieškoti bėdos :?:
Sigitas

Post by Sigitas »

Atjunk ir uzglusink zarna kuri eina nuo isiurbimo kolektoriaus i automatines greiciu voztuvus (mano vabale buvo analogiska beda).Tada uzvedes paziurek,ar visi cilindrai dirba..Nes itariu neveikia 1-2 cilindrai.
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

Ačiū, bus įdomu pabandyti. O ką daryti, jei pasitvirtins ?
Post Reply