Įtrūkusi galvutė

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
User avatar
Fusca
Posts: 19
Joined: 2010 May 18 Tue, 3:23
Location: Pomerode/SC/Brazilija
Contact:

Įtrūkusi galvutė

Post by Fusca »

Sveiki,
turiu keletą klausimų:
- kokia variklio perspekyva, jei neremontuoti/nekeisti įtrūkusios variklio galvutės?
- ar gali įtrūkus galvutei, neveikti tos pusės vienas cilindras?
VW Fusca 1600L, 1985 m., alcool
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Vandens ausinamo variklio tokia situacija, jei truksta galva aisku ir tarpinei "batai" tada i ausinimo sistema ir tepalo patenka ir atvirksciai.Vienu zodziu per visus galus slapiuoja.. :lol: Kaip vabale nezinau.Bet kad nedirba cilindras tiketina, gali but kad ir tepalo gauna ant stumoklio o tada ir zvake.Isvada reikia imt ir bandyt virint ir slifuot.Na bent jau taip pardavimui kartais darydavome siuolaikinius automobilius :lol: Sau reiktu keist.
Sigitas

Post by Sigitas »

man tavo atveju buvo truke abi variklio galvos,bet variklis dirbo gerai ir tikrai visi cilindrai,tiesa kuro eme dvigubai.....
manau pas tave bus pridege voztuvai...ir isviso nera ten taip baisu ...sakykim per viena diena galima nuimti perrinkti ir uzvesti varikli(2 asmenims),aisku jei yra daliu ir normaliu darbiniu ranku su instrumentais. :D :D
Atvarius i LT tokia tavo vabalo beda tikrai butu imanoma isspresti MAX ux kokius 100EUR gal but ir su detaliu kaina)

Ech man ten pakliuti...nors vabaliukus paremontuociau,tureciau mylima darba....
:roll: :D :D
User avatar
Fusca
Posts: 19
Joined: 2010 May 18 Tue, 3:23
Location: Pomerode/SC/Brazilija
Contact:

Post by Fusca »

Dėl įtrūkusios vienos daugiau, o kitos mažiau variklio galvos, mane informavo vietiniai auto dyleriai - tipo Lietuvoje "Juta". Nelabai norėčiau tikėti, kad jie taip sakant - grybą pjauna ;-) Apie pridegusį vožtuvą nepagalvojau... Galėčiau pats užsiimti tuo varikliu, bet turiu tik gerus norus, su patirtimi perrenkant variklį, truputį problematiška.

P.S. Ar rimtai kalbate apie norą, o svarbiausią apie galimybę padirbėti Brazilijoje? Jei taip, rašykite man į PM, nes kaip tik šiuo metu ieškau bendraminčių pradėti vabalų remonto servisą Brazilijoje.
VW Fusca 1600L, 1985 m., alcool
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Geriau siulau tiekt detales cia ten jos tikrai turbut pigiau.Aisku brangus pristatymas...
User avatar
Fusca
Posts: 19
Joined: 2010 May 18 Tue, 3:23
Location: Pomerode/SC/Brazilija
Contact:

Post by Fusca »

Atsirastų paklausa - atsirastų ir pasiūla.
VW Fusca 1600L, 1985 m., alcool
Post Reply