Maniškis galiūnas...

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Dėkuj už pasiūlymą ir jis visai ne pavėluotas :) . Kai bus proga tiesiog išimsiu tą palangę pritaisysiu prie kojų prailginimus, tad viskas ok.
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Pagaliau turiu kuo pasigirti ! Šiandien gavau laaaaabai ilgai lauktą siuntinuką, kurio laaabai ilgai ieškojau ir dėl kurio teko ilgokai pasedėti prie kompiuterio...

O tai yra - EMPI pavarų svirtis !!! Gal kai kurie pasakys, kad tai pinigų švaistymas, bet velnias, man šis daiktas visuomet buvo muscle car ir galingųjų vabalų simbolis ir visuomet savo įsivaizduodavau perjunginėjant pavaras su šituo aparatu... Net svajojant jausmas nerealus :). Beje naujasis Herbio Nascar'as taip pat turi butent tokią svirtį...

Tiesa teko pirkti panaudotą, nes studentiška kišenė nelabai leido naujos, bet na ir kas :). Užtat dar gavau 8-ball rankenėlę :D.

O štai ir šitas grožis:
(kol kas dar neįstačiau, nes nežinau kiek tai laiko užims, o vabalo vis prireikia važiuojančio...).
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

.....
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

NICE... Atrodo super!
Padeveta atrodo dar graziau, tokia patyrusi ir niekada neatsakys permesti begio :)

Noriu noriu noriu! :)
Idomu ar tiktu tokia i meksikietiska vabala? Na netaktiskas klausimas, bet kiek tokie dalykai kainuoja? Nauji ar deveti?
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Na va, aišku nesusivaldžiau ir nubėgau įsidėt tą svirtį... Deja, bet darbo buvo tik 5 minutėms... :(. Dar šiek tiek problemų buvo su atbuliniu bėgiu, bet viskas rodos susitvarkė. Na bet kaifas yra su tokia svirtim važiuot... Tuo pačiu ir sutepiau vietą ties svirtim, tai dabar bėgiai tiesiog pasakiškai persijunginėja... Uch...

Na mano 1981 meksikiečiui tiko, tikrai nemanau, kad 199.. modeliuose šioj sritį kažkas pakito...Žinoma, čia kaip visada galėtų pagelbėti mūsų guru Sigis :D. Jei kartais jis irgi nežinotų, tai tiesiog atsiųstum man foto nuėmęs dabartinę svirtį ir pažiūrėtumėm ar ten ta pati sistema...

O tokie dalykai kainuoja tai žiauriai... bent jau man... Bet reikia ir save juk palepint nors kartą :). Tokio tipo Empi svirtis Vokietijoje parduotuvėje kaštuoja 66 eurus, E-Bay nauja 39 svarus, o aš paėmiau panaudotą už 25 svarus. Žinoma dar reiktų pridėti atsiuntimo kaštus ir visuomet stebėti aukcioną (jei iš E-bay), nes, velnias, jų daug kas nori pastebėjau :).
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Pavarų svirties jungtis iš esmės nekito gal būt net nuo 1960 metų. Tiesiog ten viskas paprasta ir keisti konstrukcijos nevertėjo. Meksikiečiai į Vabalus žiūrėjo dar paprasčiau ir visos jungtys dešimtmečiais nekito.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

o va klausimas, ar sita svirtis tau ne per trumpa?
nes man tai ir standartine zemokai, as ja noreciau pakeisti i ilgesne.
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Na man ir senoji nebuvo per ilga, tai per daug to nežiūrėjau... Ši man rodos nėra ilgesne nei ką, bet rankoje žymiai maloniau guli. Šiandien dar pavažinėjau normaliai, tai jausmas dar geresnis, pavarų perjungimai tokie trumpi, sportiniai ir kartu su klasikiniu krebžtelėjimu. Uch koks jausmas...

P.S. Man rodos yra tokios svirties modelis ir su ilgesniu koteliu...
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Norejau paklausti ar sitas metaliukas prie svirties yra butinas? Tas kuris montuojamas apacioje, o poto svirtis.
Nes kai pirkau savaja, tai nebuvo jo, dar viena nupirkau kitam vabalistui tai irgi nebuvo...
Taip iseitu, jog svirtis buna siek tiek auksteliau su juo...
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

dzo_marija wrote:Norejau paklausti ar sitas metaliukas prie svirties yra butinas? Tas kuris montuojamas apacioje, o poto svirtis.
Nes kai pirkau savaja, tai nebuvo jo, dar viena nupirkau kitam vabalistui tai irgi nebuvo...
Taip iseitu, jog svirtis buna siek tiek auksteliau su juo...
Sveikas,
tikrai nemanau ,kad butinas... as is pradziu buvau imontaves su juo, bet po to ji isemiau, nes tuomet pavaros kazkaip uztikrinciau pereidinedavo... Minksciau... Man rodos su juo, man ne iki galo jos issimesdavo... Tad tikrai nedaug ka praradai ;]
Post Reply