Štai manieji (Valdas)

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Black
Posts: 45
Joined: 2008 Apr 24 Thu, 9:00

Post by Black »

Dar vieną dalyką pamiršau. Esu girdėjęs, kad į bakelį būtina pilti nusistovėjusį skystį, ta prasme, nepilti iškart to skysčio, kuris buvo išpumpuotas iš sistemos, nes jis būna tarsi su "gazu", pilnas mikro burbuliukų, kurie paskui sistemoje gali susiformuoti į didelius oro burbulus.
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Šiauliai
Contact:

Post by Valdas »

Dekui Black uz patarima butinai pabandysiu. Dar vienas pastebejimas naujieji stabdziu cilindriukai dabar sumontuoti didesnio diametro negu buvo pries tai , o pagrindinis cilindras kaip ir buvo senojo diametro, sakau gal neuztenka pagrindinio cilindro nasumo. Nors dabar bandymus vykdau tik su priekiniais ratais galini kontura esu atjunges, bet pokyciu jokiu.
User avatar
Linas
Posts: 707
Joined: 2008 Apr 27 Sun, 20:21

Post by Linas »

Valdai, as visgi pabandyciau pastatyti kita pagrindini cilindra. Man kazkada taip buvo su antru Golfu... Rodos, viskas buvo tvarkoj, pagr. cilindras naujas ir t.t., o stabdziu irgi "nesuradau". Viskas susitvarke kai pastaciau kita nauja pagrindini cilindra. Matyt, pirmasis kazkur viduj kazkoki broka turejo.
Sigitas

Post by Sigitas »

Pritariu Linui,visa beda tik pagrindiniame st.cil.
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Šiauliai
Contact:

Post by Valdas »

Stabdziai aptvarkyti ir pagaliau pirmieji metrai po daugybes metu merdejimo, ir mano jau beveik 3 metu restauravimo nenusakomas malonumas. Jau matosi restauravimo finiso tiesioji.
1. didesnė 3.didesnė 4.didesnė
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Iš galo atrodo nerealiai (spalvos)... Aišku priekis dar nesurinktas, tai manau neatsiliks...

Neįsivaizduoju ką reiškia 3 metus restauruoti, bet galiu pamėginti įsivaizduoti Valdą po tų 3 metų darbo važiuojantį autostrada į vabalų šventę :wink:
User avatar
Vytas
Posts: 588
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

JEGA!!!!!!!!.
Atrodo tiesiog super :shock:
User avatar
Linas
Posts: 707
Joined: 2008 Apr 27 Sun, 20:21

Post by Linas »

LABAI GRAŽU!!! Finišo linija jau matosi. :D
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

super,belieka tik palinket gero ir kuo platesnio kelio :) :D
User avatar
Arturas
Posts: 147
Joined: 2007 Mar 26 Mon, 7:58

Post by Arturas »

Nuostabus vabaliukas, sveikinu!
Post Reply